top of page

organizasyon

JD4A1186.jpg
TOPLANTI 

Toplantı salonumuz küçük ve büyük ölçekli, toplantı, sunum, eğitim, seminer ve çalışma gruplarınızın organizasyonlarını gerçekleştirebileceğiniz, aktif ses sistemi, mikrofon, flipchart, pointer ve barkovizyon olanakları ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Bilgi için bizimle iletişime geçiniz

YOGA & SPOR KAMPLARI

Hayata dair farkındalığımızı arttırmak ve özgürleşmek için tasarladığımız yoga kampları imkanları ile yanınızdayız. Ayrıca Sapanca’da doğa ile iç içe olmak ve adrenalin dolu bir macera yaşamak isteyenler için Atv-Safari & Doğa Aktiviteleri ile hizmetinizdeyiz. Bölgede bulunan birçok aktivite alanlarını bir birinden keyifli programlar ile hizmetinize sunuyoruz.

Bilgi için bizimle iletişime geçiniz

düğün & NİŞAN

Yemyeşil doğanın ve zarafetin bir arada olduğu muhteşem atmosferde, açık havuz ve kapalı restoran seçeneğiyle kıymetli gününüze eşşiz hatıralar eklemek için Baltürk Garden Sapanca yanınızda. Ödüllü aşçılar tarafından hazırlanan enfes yemeklerden balayı odanıza,  şık sunumlar ve ayrıntılı düşünülmüş organizasyon anlayışıyla yanınızdayız. 

Bilgi için bizimle iletişime geçiniz

KURUMSAL & BİREYSEL ETKİNLİK

Üst düzey standartlardaki toplantı salonları, fuaye ve aktivite alanları, açık ve kapalı şekilde konumlandırılmış restoranları ,tecrübeli servis ekibi  ve teknolojik altyapısı ile kurumsal etkinliklerinizde, lansman çalışmalarınızda ve ya oryantasyon programlarında amaçladığınız hedefe ulaşmanız için yanınızdayız.

Bilgi için bizimle iletişime geçiniz

bottom of page